#11 Nudne przedmioty

blog z życia studenta%

Nudne przedmioty

Jak obiecałem teraz czas by opisać wam kilka nudnych przedmiotów. Prócz dwóch przedmiotów, które ostatnio opisałem nie ma żadnych więcej ciekawych, a z tych mniej ciekawych opisze tylko te, które sprawiają mi problemy i są nudne jak rosnąca trawa.


Pierwszym z nich to Modelowanie i identyfikacja proasdvcxzfdbdba..... NUDY. Dość, że z tym samym wykładowcą mamy łącznie 6 godzin w ciągu jednego dnia, to jeszcze jak koleś tłumaczy co kolwiek to zamyka oczy xD Poniedziałki są naprawdę zamulające. Na szczęście tylko co 2 tygodnie, ponieważ raz ma z inną grupą, a raz z nami. Przykładowe zadania na laboratorium wcale nie są lepsze od prowadzącego.

modelowani-i-identyfikacja-procesow
Drugim najnudniejszym i najtrudniejszym przedmiotem jest Teoria sterowania. Wykłady jak i ćwiczenia prowadzi dobrze nam już znany wykładowca, który na 1 roku prowadził MMA (matematyczne metody automatyki i robotyki, które opisałem w #6 blogu). Tym razem prowadzący trochę lepiej opisuje i nawet notuje na tablicy, a nie czyta wszystko z prezentacji za co dostaje plusa. Ale przedmiot tak samo nudny i trudny -.- Wyczuwam długą drogę na poprawkach xD Ale ostatecznie i tak przebrnę do samego końca.

Tu macie moje notatki z laboratorium z tego przedmiotu:

teoria-sterowania-notatkiNie martwcie się tym, że nic nie rozumiecie. Ja też nic nie czaje z tego xD